Vážení zákazníci, děkujeme za Vaši přízeň! Bohužel Vám musíme oznámit, že provoz eshopu bude začátkem června ukončen, a proto už není možné dále objednávat. Děkujeme za pochopení. Kamča za Cronies

Vrácení zboží a odstoupení od KS

Jak postupovat v případě výměny nebo vrácení zboží?

 

Všechny naše produkty šijeme tak, aby byly co nejuniverzálnější a padly opravdu každému dítěti. I přesto se však může stát, že oblečení nesedne střihově, může mít jiný barevný odstín než jste si představovali nebo jednoduše nebude vyhovovat. V tomto případě máte právo na odstoupení od kupní smlouvy na nevyprané, nenošené a neponičené zboží v rámci 14-ti denní lhůty.

Pokud chcete produkt pouze vyměnit za jinou velikost, zašlete zboží zpět k nám na adresu a do emailu nám napište číslo objednávky, kód produktu, který chcete vyměnit a za jaký produkt/velikost. V případě výměny více kusů Vás můžeme požádat o vytvoření nové objednávky.

Abychom Vám vrácení zboží co možná nejvíce ulehčili, stačí zboží spolu s vyplněný formulářem zabalit, donést balíček na nejbližší pobočku Zásilkovny ve Vašem okolí. Obsluze pak sdělíte kód 97181758, ta Vám na základě toho vytiskne na balíček štítek, převezme si ho a pošle na naše náklady k nám. Nezáleží na tom, jestli jste obdrželi zásilku poštou, kurýrem nebo na pobočku Zásilkovny, této služby může využít každý zákazník. Jakmile zásilku obdržíme, budete emailem informováni o přijetí balíčku zpět k nám a bude Vám vystaven dobropis.

 

Balíček můžete také poslat prostřednictvím jiné přepravní služby na adresu Libor Štefek/Kamila Štefková, Chlístov 10, 518 01 Dobruška.

 

Formulář pro odstoupení od smlouvy

 

(vyplňte tento formulář a odešlete jej zpět pouze v případě, že chcete odstoupit od kupní smlouvy. Formulář je třeba vytisknout, podepsat a zaslat naskenovaný na níže uvedenou e-mailovou adresu nebo ho vložit do zásilky s vráceným zbožím). 

 

Vzorový formulář ke stažení zde

 

Prodávající: Libor Štefek - Cronies, Chlístov 10, 518 01 Dobruška, IČ 87697033, email: info@cronies.cz, telefon: +420773910726

 

Oznamuji, že tímto odstupuji od smlouvy o nákupu tohoto zboží:

 

  • Datum objednání:

 

  • Číslo objednávky:

 

  • Jméno a příjmení spotřebitele:

 

  • Adresa spotřebitele:

 

  • Email:

 

  • Telefon:

 

  • Kódy vrácených produktů dle objednávky nebo faktury (nemusíte vyplňovat, pokud vracíte celou objednávku) :

 

  • Důvod vrácení zboží (může být vráceno bez udání důvodu):

 

 

Zboží vám zasílám zpět v samostatné zásilce, zároveň Vás žádám o poukázání kupní ceny ve výši ...... Kč a ........ Kč za poštovné (poštovné si lze nárokovat pouze v případě, že vracíte kompletní objednávku) ve prospěch mého bankovního účtu .….., nejpozději do 14 kalendářních dnů od doručení tohoto odstoupení od smlouvy.

 

V (zde vyplňte místo), Dne (zde doplňte datum)

 

                        (vlastnoruční podpis)
______________________________________

              Jméno a příjmení spotřebitele