Vážení zákazníci, děkujeme za Vaši přízeň! Bohužel Vám musíme oznámit, že provoz eshopu bude začátkem června ukončen, a proto už není možné dále objednávat. Děkujeme za pochopení. Kamča za Cronies

Dena

Webová stránka značky: Dena

Firma Miroslav Matuška - Dena byla založena v roce 1990. Už od samého počátku byla firma zaměřena na výrobu sportovních, plaveckých a záchranných pomůcek. Jednou z hlavních činností firmy byla také výuka plavání, a tak v roce 1994 vznikla Veřejná tělovýchovná škola, která organizovala školení plavčíků, instruktorů plavání a instruktorů plavání pro děti. Metodika výuky všech věkových kategorií tak byla velmi ovlivněna vývojem a výrobou plaveckých pomůcek.

V roce 2012 vznikla firma MATUŠKA-DENA s.r.o., která pokračuje ve výrobě plaveckých a záchranných pomůcek a hraček. Firma Miroslav Matuška stále organizuje školení a doškolení plavčíků. 

Veškeré plavecké pomůcky jsou vyrobené z nezávadného a kvalitního pěnového materiálu, který je velmi odolný ve vodním prostředí a splňuje všechny podmínky kvality a zdravotní nezávadnosti dle platných norem EU.

Žádné produkty značky Dena nebyly nalezeny...